Programy

Programový kalendář

23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19


30 května pondělí
06:00 Proklepnuto - Odklepnuto 1. #16 12
06:30 “ptačí Paparazzi” 1. #1 - Divotvorná voda 12
07:00 Sportovní vozy 1. #1 12
08:00 Jeden den z životě 1. #1 12
08:30 Jeden den z životě 1. #2 12
09:00 Zamořeno škůdci #1
10:00 Od západu k východu 1. #3 12
11:05 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 2. #5 12
12:00 Utajený šéf 6. #2 12
13:00 Vesmír 6. #12 - Mikroskopický vesmír 12
13:55 Zázraky v říši zvířat 1. #1 12
15:00 Vzdušní dřevorubci 1. #1 12
16:00 Obři doby ledové 1. #2 12
17:00 Obři doby ledové 1. #3 12
18:00 Touha po vědění 1. #15 - Vymývání mozků 12
19:00 Utajený šéf - USA 5. #3 12
20:00 Vesmír 6. #13 - Na chvostu komety 12
21:00 Zázraky v říši zvířat 1. #2 12
22:00 Nacisté v hledáčku 1. #11 - Stvůra a řezník 16
23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #1 18
00:10 Po stopách ztracených uměleckých děl 1. #1 12
01:10 Příběhy z cel smrti 1. #1 18
02:00 Nacisté v hledáčku 1. #11 - Stvůra a řezník 16
02:55 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #1 18
04:00 Tajemství Země 1. #3 12
04:30 Tajemství Země 1. #4 12
05:00 Top 10 - Architekti 1. #1 12
05:30 Top 10 - Architekti 1. #2 12
 
31 května úterý
06:00 Oceánští obři 12
06:30 “ptačí Paparazzi” 1. #2 - Tři v podnájmu 12
07:00 Sportovní vozy 1. #2 12
08:00 Jeden den z životě 1. #3 12
08:30 Jeden den z životě 1. #4 12
09:00 Zamořeno škůdci #2
10:00 Od západu k východu 1. #4 12
11:05 50 dobrodružství, která přivedou vaši matku do hrobu 2. #6 12
12:00 Utajený šéf 6. #3 12
13:00 Vesmír 6. #13 - Na chvostu komety 12
13:55 Zázraky v říši zvířat 1. #2 12
15:00 Vzdušní dřevorubci 1. #2 12
15:55 Himalájští jeskynní lidé 12
17:00 Ötziho pitva 12
18:00 Touha po vědění: Jeskynní člověk 1. #1 12
19:00 Utajený šéf - USA 5. #4 12
20:00 Vesmír 6. #14 - Jak vesmír změnil historii 12
21:00 Zázraky v říši zvířat 1. #3 12
22:00 Nacisté v hledáčku 1. #12 - Géring. Populární hvězda 16
23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #2 18
00:10 Po stopách ztracených uměleckých děl 1. #2 12
01:10 Příběhy z cel smrti 1. #2 18
02:00 Legendární balet Velkého divadla 12
02:55 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #2 18
04:00 Tajemství Země 1. #5 12
04:30 Tajemství Země 1. #6 12
05:00 Top 10 - Architekti 1. #3 12
05:30 Top 10 - Architekti 1. #4 12
 
01 června středa
06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1. #1 12
06:30 “ptačí Paparazzi” 1. #3 - Rybí večeře 12
07:00 Sportovní vozy 1. #3 12
08:00 Jeden den z životě 1. #5 12
08:30 Jeden den z životě 1. #6 12
09:00 Zamořeno škůdci #3 12
10:00 Od západu k východu 1. #5 12
11:05 Ježíš: Chybející léta 12
12:05 Utajený šéf 6. #4 12
13:00 Vesmír 6. #14 - Jak vesmír změnil historii 12
14:00 Zázraky v říši zvířat 1. #3 12
15:05 Vzdušní dřevorubci 1. #3 12
16:00 Napůl hmyz, napůl rostlina. Co to je? 12
17:00 Ve stopách Šerpů 12
18:00 Touha po vědění: Jeskynní člověk 1. #2 12
19:00 Utajený šéf - USA #1 12
20:00 Tajemství černých děr 12
21:00 Zázraky v říši zvířat 1. #4 12
22:00 Útěk v Pyrenejích 12
23:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #3 18
00:10 Po stopách ztracených uměleckých děl 1. #3 12
01:05 Příběhy z cel smrti 1. #3 18
02:00 Útěk v Pyrenejích 12
03:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 1. #3 18
04:00 Tajemství Země 1. #7 12
04:30 Tajemství Země 1. #8 12
05:00 Top 10 - Architekti 1. #5 12
05:30 Top 10 - Architekti 1. #6 12