Programy

Programový kalendář

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11


26 srpna pátek
06:00 On The Spot 1. #6 - On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 12
07:00 Sportovní vozy 1. #8 12
08:05 Brutální biologie 1. #2 12
09:05 Věda kolem nás 1. #1 12
09:15 Kdo se stane miliardářem? 1. #1 12
10:10 Utajený šéf - USA 5. #10 12
11:05 Utajený šéf - USA 5. #11 12
12:00 Utajený šéf - USA 5. #12 12
13:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1. #4 12
14:00 Hubbleova vesmírná mise 1. #2 12
15:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 1. #8 12
16:00 Pěšky podél Nilu 1. #3 12
17:00 Pěšky podél Nilu 1. #4 12
18:00 Ženy v dějinách 1. #4 12
19:05 David Attenborough - Zázraky přírody 2. #9 12
19:30 David Attenborough - Zázraky přírody 2. #10 12
20:00 Cestovatelův průvodce po planetách 1. #5 12
21:00 Úžasné nápady-vynálezci a jejich vynálezy 1. #5 16
22:00 Konec války: Pád země vycházejícího slunce 12
23:00 Když Paříž patřila Německu 16
01:00 Svatá válka 1. #5 12
02:00 Konec války: Pád země vycházejícího slunce 12
02:55 Když Paříž patřila Německu 16
04:35 Ikony naší doby 1. #3 - Marilyn Monroe 12
05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1. #1 12
05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1. #2 12
 
27 srpna sobota
06:00 Divoké Německo 1. #3 12
07:00 Krvelačné rostliny 1. #1 12
08:00 Příběh života 1. #3 12
09:00 Divoké zločiny 1. #4 12
09:15 Putování dinosaur 1. #1 12
10:05 Putování dinosaur 1. #2 12
11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1. #1 12
12:00 Ledové kamiony 5. #5 12
13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1. #5 12
14:00 Ledová říše 1. #3 12
15:00 Kouzelný vesmír 1. #1 12
16:00 Černobyl po třiceti letech 12
17:00 Připraveni vyrazit 1. #7 12
17:30 Vzdušní dřevorubci 1. #7 12
18:20 Utajený šéf - USA 5. #7 12
19:10 Utajený šéf - USA 5. #8 12
20:00 Neobjasněné letecké katastrofy 1. #3
21:00 Elitní jednotky 2. #1 16
22:00 Největší bitvy 2. světové války 1. #1
23:00 Doktoři zvaní Smrt 18
00:00 Severní Korea: Život v uzavřeném světě 12
00:55 Kód Krista 1. #2 12
01:45 Temná strana internetu 1. #5 18
02:15 Největší bitvy 2. světové války 1. #1
03:10 Doktoři zvaní Smrt 18
04:10 Síly hlubin 1. #3 - Smrtící tlak 12
05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1. #3 12
05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1. #4 12
 
28 srpna neděle
06:00 Divoké Německo 1. #4 12
07:00 Krvelačné rostliny 1. #2 12
08:00 Příběh života 1. #4 12
09:00 Divoké zločiny 1. #5 12
09:15 Dinosauří gangy 1. #1 12
10:05 Dinosauří gangy 1. #2 12
11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1. #2 12
12:00 Ledové kamiony 5. #6 12
13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2. #1
14:00 Ledová říše 1. #4 12
15:00 Kouzelný vesmír 1. #2 12
16:00 Stalinova dcera 12
17:00 Připraveni vyrazit 1. #8 12
17:30 Vzdušní dřevorubci 1. #8 12
18:20 Utajený šéf - USA 5. #9 12
19:10 Utajený šéf - USA 5. #10 12
20:00 Neobjasněné letecké katastrofy 1. #4
21:00 Elitní jednotky 2. #2 16
22:00 Největší bitvy 2. světové války 1. #2
23:00 Soukromý život Benita Mussoliniho 16
23:55 Tony Blair 12
00:55 Kód Krista 1. #3 12
01:45 Temná strana internetu 1. #6 18
02:15 Největší bitvy 2. světové války 1. #2
03:10 Soukromý život Benita Mussoliniho 16
04:00 Temná strana internetu 1. #1 18
04:30 Potrhlý vynálezce Bob 1. #1 12
05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1. #5 12
05:30 Amazonští papoušci 12