Programy

Programový kalendář

18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14


29 července pátek
06:00 Kamenná nářadí našich předků 12
06:30 Biozóna 1. #10 12
07:00 Motorshow 1. #10 12
07:30 Šlápni na to! 1. #5 12
08:00 HungaRock z prvni ruky 1. #22 12
09:10 Celníci v akci #14 12
10:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1. #3 12
11:00 Tajemství Číny 1. #3 12
12:00 Utajený šéf - USA 4. #13 12
12:50 Tajemný svět kvantové fyziky 1. #2 12
14:00 Objevujeme Ameriky 1. #4 12
15:00 Legendy rocku 1. #9 12
15:30 Legendy rocku 1. #10 12
16:00 Naučme se neplýtvat #2 12
17:00 Sedm divů muslimského světa 12
18:00 Celníci v akci #15 12
19:00 Oázy na Zemi 12
20:00 Hubblův teleskop po 25 letech 12
21:00 Nulová gravitace 12
22:00 Poslední dny #1 12
23:00 Zbraně, jež změnily svět 1. #5 16
00:00 Vrahovy myšlenky #9 18
00:30 Vrahovy myšlenky #10 18
01:00 Americká mafie 1. #2 16
02:00 Poslední dny #1 12
03:00 Zbraně, jež změnily svět 1. #5 16
04:00 Zachránce 12
05:00 Brutální fyzika II 2. #3 12
 
30 července sobota
06:00 Budapešťské podzemí 1. #1 12
06:30 Malé kamery pro velké záběry 1. #1 12
07:00 Tajemné cesty stěhovavých ptáků 12
08:05 Zázraky v říši zvířat 1. #1 12
09:05 Jurské bojiště 1. #9 12
10:00 Vzdušní dřevorubci 1. #9 12
11:00 Skrytá pravda… 1. #3 - Bermudský trojuhelník 12
12:00 Věda kolem nás 1. #3 12
12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2. #7 12
13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2. #8 12
14:00 Vesmír 6. #9 - Mimozemské zvuky 12
14:55 Záhada hmoty – z čeho je tvořena země 1. #1 12
16:00 Čína: Poklady Nefritového císařství 12
17:00 Tajemství deníku Anny Frankové 12
18:05 Utajený šéf - USA #3 12
19:00 Utajený šéf - USA #4 12
20:00 Biblické rány 1. #1 12
21:00 Vzestup nacistické strany #9 16
22:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení #3 12
22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 1. #9 12
23:55 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1. #2 12
00:50 Bible: Historie 1. #7 12
01:50 Co formuje člověka 1. #9 - Člověk a bestie 16
02:15 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení #3 12
03:05 Druhá světová válka barevně a v HD 1. #9 12
04:05 On The Spot 4. #1 - On The Spot - Reportéři v akci: Charlie Gun 18
05:00 Brutální fyzika II 2. #4 12
 
31 července neděle
06:00 Budapešťské podzemí 1. #2 12
06:30 Malé kamery pro velké záběry 1. #2 12
07:00 Jed, který zabíjí i léčí 12
08:05 Zázraky v říši zvířat 1. #2 12
09:05 Jurské bojiště 1. #10 12
10:00 Vzdušní dřevorubci 1. #10 12
10:50 Autem napříč Amerikou 1. #1 12
12:00 Věda kolem nás 1. #4 12
12:10 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2. #9 12
13:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2. #10 12
14:00 Vesmír 6. #10 - Naše místo v Mléčné dráze 12
14:55 Záhada hmoty – z čeho je tvořena země 1. #2 12
16:00 Neznámá historie Velké čínské zdi 12
17:00 Až nastane soudný den 12
18:00 Utajený šéf - USA #5 12
19:00 Utajený šéf - USA #6 12
20:00 Biblické rány 1. #2 12
21:00 Vzestup nacistické strany #10 16
22:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení #4 12
22:55 Druhá světová válka barevně a v HD 1. #10 12
23:55 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1. #3 12
00:50 Biblická pravidla 1. #1 16
01:40 Co formuje člověka 1. #10 12
02:05 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení #4 12
03:00 Druhá světová válka barevně a v HD 1. #10 12
04:00 On The Spot 4. #2 - On the Spot - Hinduistická slavnost Thaipusam 18
05:00 Budapešťské podzemí 1. #1 12
05:30 Budapešťské podzemí 1. #2 12